Trápí vás nebo někoho ve vašem okolí rány, které se nechtějí zahojit? Otestujte náplasti Sorelex s kyselinou hyaluronovou, které přinášejí efektivní řešení

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
100
konec testování
30. 4. 2020


Náplasti Sorelex jsou založeny na kyselině hyaluronové, kterou máme všichni v těle a která nám pomáhá při regeneraci tkání. Dokáže regulovat zánět a napomáhá při hojicím procesu. Náplasti Sorelex poskytují pacientovi přirozeně vlhké prostředí, které umožňuje novým kožním buňkám dělení, růst a rychlejší vyplnění poškozené kůže. Po zahojení je nová tkáň kvalitnější, pevnější a jizvy zůstávají méně viditelné. Trpíte-li nehojící se ránou, navštivte specializovanou ambulanci pro léčbu chronických ran.

Více informací o produktu najdete na stránce www.aktivnihojeni.czSpolečnost Contipro a. s.

Společnost Contirpo a.s. byla založena v roce 1990. Kromě výroby výživových doplňků a prodeje kyseliny hyaluronové kosmetickým firmám vstoupila do světa farmaceutického průmyslu a stanovuje si nové vize a cíle. Společnost se zaměřuje na silně invenční produkty a maximální čistotu a kvalitu produkce. Název je zkratkou pro Connective Tissue Products čili produkty pojivových tkání. Firma je největším evropským výrobcem hyaluronanu a patří mezi čtyři největší světové producenty. Významně klade důraz na spojení vědy s praxí. 

Vybraní testeři

avatar
Michaela Ž.
avatar
Marta V.
avatar
Václava K.
avatar
Alena C.
avatar
Dana P.
avatar
Lenka T.
avatar
Hana R.
avatar
Veronika K.
avatar
Olga P.
avatar
Pavlína M.
zobrazit všechny přihlášené