Trápí vás nebo někoho ve vašem okolí rány, které se nechtějí zahojit? Otestujte náplasti Sorelex s kyselinou hyaluronovou, které přinášejí efektivní řešení

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
100
konec přihlašování
29. 2.
23:00
konec testování
30. 4. 2020

Koho hledáme

Hledáme 100 testerů, kteří působí ve zdravotnictví, primárně v péči o chronické a nehojící se rány, ať už ve zdravotnickém zařízení nebo v domácí péči a otestují nové náplasti Sorelex s kyselinou hyaluronovou. Po otestování budou testeři svou recenzi sdílet s ostatními na tomto webu a na heureka.cz. 

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře nám napište, proč právě vás bychom měli vybrat do testování. Ze všech odpovědí vybere redakce náhodně 100 testerů, kterým přijde balíček 10 ks náplastí Sorelex na testování domů. 


Náplasti Sorelex jsou založeny na kyselině hyaluronové, kterou máme všichni v těle a která nám pomáhá při regeneraci tkání. Dokáže regulovat zánět a napomáhá při hojicím procesu. Náplasti Sorelex poskytují pacientovi přirozeně vlhké prostředí, které umožňuje novým kožním buňkám dělení, růst a rychlejší vyplnění poškozené kůže. Po zahojení je nová tkáň kvalitnější, pevnější a jizvy zůstávají méně viditelné. Trpíte-li nehojící se ránou, navštivte specializovanou ambulanci pro léčbu chronických ran.

Více informací o produktu najdete na stránce www.aktivnihojeni.czSpolečnost Contipro a. s.

Společnost Contirpo a.s. byla založena v roce 1990. Kromě výroby výživových doplňků a prodeje kyseliny hyaluronové kosmetickým firmám vstoupila do světa farmaceutického průmyslu a stanovuje si nové vize a cíle. Společnost se zaměřuje na silně invenční produkty a maximální čistotu a kvalitu produkce. Název je zkratkou pro Connective Tissue Products čili produkty pojivových tkání. Firma je největším evropským výrobcem hyaluronanu a patří mezi čtyři největší světové producenty. Významně klade důraz na spojení vědy s praxí.