Vyzkoušely jste nové unikátní náplasti Sorelex s kyselinou hyaluronovou. Jak byly testerky spokojené s účinky se dozvíte v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
13
jak jste hodnotili
5
8x
4
5x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 15. 3. 2020
do 10. 5. 2020


Náplasti Sorelex jsou založeny na kyselině hyaluronové, kterou máme všichni v těle a která nám pomáhá při regeneraci tkání. Dokáže regulovat zánět a napomáhá při hojicím procesu. Náplasti Sorelex poskytují pacientovi přirozeně vlhké prostředí, které umožňuje novým kožním buňkám dělení, růst a rychlejší vyplnění poškozené kůže. Po zahojení je nová tkáň kvalitnější, pevnější a jizvy zůstávají méně viditelné. Trpíte-li nehojící se ránou, navštivte specializovanou ambulanci pro léčbu chronických ran.

Více informací o produktu najdete na stránce www.aktivnihojeni.czSpolečnost Contipro a. s.

Společnost Contirpo a.s. byla založena v roce 1990. Kromě výroby výživových doplňků a prodeje kyseliny hyaluronové kosmetickým firmám vstoupila do světa farmaceutického průmyslu a stanovuje si nové vize a cíle. Společnost se zaměřuje na silně invenční produkty a maximální čistotu a kvalitu produkce. Název je zkratkou pro Connective Tissue Products čili produkty pojivových tkání. Firma je největším evropským výrobcem hyaluronanu a patří mezi čtyři největší světové producenty. Významně klade důraz na spojení vědy s praxí. 

Hodnocení
13
avatar
Veronika
Byla jsem velmi mile překvapena u léčby dekubitu. Náplast se velmi snadno aplikuje a velké plus je i možnost nastřihání na potřebnou velikost, což šetří materiál a déle vydrží. Snadné je i odstranění náplastí, což ne vždy bývá. Dekubit byl mírnějšího typu, ale i tak si myslím, že léčba náplastmi velmi pomohla. Určitě doporučuji a budeme v jejich používání pokračovat o nadále.
klad Balení
klad Aplikace
klad Účinnost
klad Nic
příloha
avatar
Václava
Použití na ulcus cruris. Frekvence převazů po 48 hodinách.Před každým převazem použit obkladový roztok Octenilin po dobu 5 minut. Zvolen pro vzájemnou synergii účinné látky. Sorelex -snadně se s ním manipuluje, při převazu neujíždí z rány. Uvítala bych větší rozměry produktu. Efekt bych nazvala srovnatelným s dalšími antiseptickými produkty. Výhodou je nebolestivost, nezabarvuje ránu.
klad snadná aplikace-!neujíždí"
klad nezabarvuje ránu
klad není k dispozici ve větších rozměrech
avatar
Olga
S produktem jsem byla já i pacienti velmi spokojeni. Snadná aplikace i sundání. Delší interval mezi převazy. Snadnost použití i v domácích podmínkách. Pokud více přilnul snadné sundání pomocí oplachového roztoku, nebo sprchy. Velké pokroky v léčení rány se odrazily i na psychice pacienta.
klad snadné použití
klad zřetelné označení jak přiložit
klad pacientovi na ráně nevadí, nebolí
klad dobře se tvaruje
klad nevím,snad cena
příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Petra
Náplasti Sorolex jsem plně u testování využila, kecila jsem jimi nehezky servany nehet na palci nohy. Hojení bylo skutečně rychle, náplasti nijak nedrazdily otevřenou ránu. Ocenila bych ale lepitka, špatně se mi s náplastí manipulovalo a musela ji obvazy dobře vázat.
klad Rychlost hojeni
klad Cena
klad Absence lepitek
avatar
Lenka
Náplasti Sorelex jsem vyzkoušela na bercovych vredech, které se dlouhodobě těžko lecily. Byla jsem mile překvapená rychlým zlepšením stavu, neprosakavanim náplasti, dostatečným rozměrem vhodným na větší rány, celkově doporučuji, protože skutečně fungují a přinášejí úlevu pro dlouhodobé nehojici se a mokvajici rány.
klad Rychlost hojeni
klad Rozmer
klad Savost
klad Prilnavost
klad Nic
příloha příloha
avatar
Dana
Doporučuji na hojení těžších ran, ale obrňte se trpělivostí. Nejdříve je spotřeba ostatního obvazového materiálu velká, ale 3. den nastal zlom a bylo vidět, že mokvání pomalu ustupuje. Za 7 dní se rána začala zacelovat, za 10 dní se začala tvořit nová kůže. Přípavek je sice dražší, ale než zkoušet vše možné, je lepší se zaměřit rovnou na vyzkoušený prostředek.
klad Krásná nová kůže.
klad Počáteční mokvání.
avatar
Eva
Náplasti Sorelex jsem zkusila použít u prababičky, která už zdravotní stav nedovoluje se moc pohybovat a tak většinu dne tráví na lůžku. Jako zdravotnice vím, že je nutné pravidelné polohování, ale ani to nezabrání vzniku proleženin. Náplasti Sorelex se přikládají přímo na ránu a díky svému obsahu (hyaluronát sodný) příznivě podporují hojící proces. Naštěstí babička nemá proleženiny ještě tak masivní a tudíž ji krytí na nich vydrželo deklarované 3 dny. Po této době jsem je měnila. Pro snadnější odstranění jsem stávající lehce zvlhčila vodou, abych zabránila násilnému oddělení od hojící se tkáně. Náplasti Sorelex jsou praktické a hlavně účinné. Babička i já jsme s nimi spokojené.
klad účinnost, snadná aplikace
klad pořizovací cena
příloha
avatar
Hana
Náplasti Sorelex aplikuji kamarádce na bērcový vřed . Jde o dlouhodobě se nehojící defekt , který jsme ošetřovali 2 x týdně běžně dostupnými lēčivy. Defekt se nehojil , mokval a byl hodně bolestivý . Na hodnocení účinku Sorelexu je ještě brzy , ale okraje defektu se mírně vysušily. Co je důležité , že bolest se zmírnila.
klad Snadná manipulace
klad Vše ok
avatar
Michaela
Náplast skvěle přilne na ránu a nelepí se. Dá se snadno sundat a na místě vydrží cca 3 dny - poté je potřeba vyměnit. Rána se rychleji hojí a zaceluje. Nejde cítit ani nepříjemný zápach, který je někdy bohužel součástí hojení větších ran. Rána je brzy lépe zacelená a nová kůže je dost pevná.
klad rychlejší regenerace rány
klad žádný zápach
klad -
avatar
Marta
Produkt jsem použila u pacientky s chronickými defekty na bércích. Náplast se trochu přichytila a musela se opatrně sundavat namočením vodou, ale po měsíci se rána vyčistila a zastavila se sekrece. V hojení pokračujeme obvyklými prostředky. U druhého pacienta šlo o hojení defektu na sacru. Po 3 aplikacích se rána zdá čistá.
klad nevyvolala žádnou přecitlivělou reakci
klad rána se dobře a rychle čistila
klad trochu se lepí k ráně, nutné smývat namočením
avatar
Marie
Náplastí jsme využili na otevřenou velkou tekoucí ránu babičce. Rána se začla po aplikaci lepšit, ale zatím je stále otevřená. Podle našich předchozích zkušeností je to běh na dlouhou trať. Náplastí jsou dobře sterilně zabalené a po 3 týdenní aplikaci je vidět mírnémírné zlepšení. Nevýhodou je vyšší pořizovací cena.
klad Balení
klad Dezinfekční složka
klad Složení s kyselinou hyaluronovou
klad Jednoduchá aplikace
klad Vysoká cena
avatar
Pavlína
Byli jsme spokojeni s náplastí, rána se lépe hojí, mohu jen doporučit, i když stojí celkem hodně , vyplatí se je pořídit. Ten výsledek mě příjemně překvapil, kyselina hyaluronová opravdu působí, jak má. Pro všechny, kdo jsou v procesu léčení, super pomocník.
klad kvalita
klad cena
avatar
Alena
Velice moc děkuji za možnost testovat náplasti Sorelex. Náplasti přinesli daleko větší komfort pro nemocnýho. Jsou opravdu úžasně savé a toto i velice napomáhá k rychlejší hojivosti rány. Kůže přestala mokvat. také se mi zdá , že hojivost byla rychlejší. Všem s obdobnými problémy je doporučuji.
klad savost náplastí
klad rychlejší hojivost
klad jednoduchá manipulace
klad n
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel