Testerky, které trápily potíže a nepříjemné pocity v intimních partiích otestovaly produkt GYNELLA® Silver Caps. Jak byly spokojené?

image
otestováno
Počet recenzí
19
jak jste hodnotili
5
14x
4
4x
3
1x
2
1
doporučuje
95 %
Testováno v období
od 24. 5. 2020
do 19. 7. 2020


Trpíte častou vaginální infekcí? Vyzkoušela jste již všechno možné?  Hledáte řešení a chcete být „dole bez starostí“? Otestujte produkt GYNELLA® Silver Caps, kerý je na bázi antimikrobiálního stříbra a působí jak na bakterie, kvasinky, tak viry. 

GYNELLA® Silver Caps

GYNELLA® Silver Caps jsou měkké vaginální tobolky pro podporu léčby bakteriálních, plísňových a virových vaginálních infekcí a pooperačních a poporodních poranění.

  • podpora léčby při vaginálních infekcích (bakteriálních, kvasinkových i virových)
  • následné péči po gynekologických zákrocích (hysterektomie, konizace, vaginální plastika)
  • hojení vaginálních lézí po porodu

Díky patentovanému složení na bázi TIAB® (ionty stříbra stabilizované oxidem titaničitým) má GYNELLA® Silver Caps antimikrobiální účinky. Navíc obsahují kyselinu hyaluronovou, která vaginální prostředí hydratuje a Aloe Vera, které má zklidňující účinky.  

  • lehce rozpustné gelové kapsle
  • snadná aplikace bez pomoci aplikátoru
  • účinné proti 3 druhům patogenů (bakterie, kvasinky, viry)
  • udělena pečeť České gynekologické a porodnické společnosti

Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
19
avatar
Emma
Tobolky Silver Caps mě opravdu velmi mile překvapily. Jsou malé, snadno se zavádí a dobře se rozpouští. Také musím uznat, že opravdu pomáhají - nasadila jsem je při potížích a po pár dnech bylo po problémech. Oceňuji i praktické balení, které je vhodné i na cesty. Jediným negativem je vyšší cena. Rozhodně ale doporučuji produkt vyzkoušet.
klad Snadno se zavádí
klad Rychlý nástup účinku
klad Opravdu pomáhají
klad Praktické balení
klad Vyšší cena
avatar
Juliana
S výrobky Gynella jsem naprosto spokojená. Mela jsem tu možnost vyzkoušet vetsi cast jejich produktu. Ani tento vyrobek Gynella Silver Caps nezklamal. Po par dnech jsem citila ulevu, zadne svedeni ci neprijemne paleni. Určitě doporučuji. Rychlý nástup účinku a dlouhodobe trvání bez vagynalních problémů.
klad Snadná aplikace
klad Rychlý nástup účinku
klad Vyšší cena
avatar
Zuzana
Produkt jsem vyzkoušela a mohu říct, že funguje.Ulevuje od ženských problémů a odstraňuje svědění. Trochu vyšší je jeho cena a v balení chybí aplikátor pro zavedení, nicméně tobolky jsou měkké a není problém s jejich zavedením. Doporučuji vyzkoušet.
klad Účinnost,
klad Složení
klad Absence aplikátoru
avatar
Martina
GYNELLA® Silver Caps jsou měkké vaginální tobolky pro podporu léčby bakteriálních, plísňových a virových vaginálních infekcí me velmi mile prekvapily zejmena svym rychlym ucinkem, jsem nadsena skvele funguji
klad rychlost ucinku
klad cena
avatar
Andrea
Gynella caps jsem užívala po dobu7 dni, přesně jako v návodu, protože trpím na bakteriální a kvasinkové infekce. Výsledek je zatím dobrý, nemám žádné záněty ani problémy. Užívání doporučuji ostatním, určitě je dobré je preventivně užívat. Pomohou od častých zánětu.
klad Použití
klad Nic
avatar
Michaela
Začala jsem "užívat" ihned při nepříjemném pocitu svědění. Účinek se dostavil velmi rychle a svědění brzy ustálo. Bohužel to přešlo v zánět močového měchýře - za což ale Silver Caps nemůže. Přesto jej doporučuji, pokud nemáte ihned možnost zajít si k lékaři.
klad Rychlý účinek
klad -
avatar
Petra
Globule mi úplně vyhovují, v kombinaci se sprchovymi gely gynella jde o úžasnou kombinaci. Po globulich mě nic nepálí a nesvedi. Po zavedení jsem použila slipovou vložku a vše bylo super. Doporučuji ženám, které často cítí diskomfort. Globule zabraly a problém zmizel
klad Vse
klad Cena
avatar
Eva
Čípky jsem získala k testování a jejich účinnost mě opravdu velice překvapila. Snadno se zavádí. Po zavedení u mě nenastala žádná alergická reakce. Čípky nijak nepálily a během chvilky jsem pocítila úlevu. Po dobrání celého balení se žádný zánět zatím nevyskytl, tak doufám, že tento stav vydrží i nadále. Čípky si určitě zakoupím znovu, až u sebe pocítím zase nějaký diskomfort.
klad Snadné zavádění
klad Čípky nepálily
klad Dlouhodobý účinek
klad Cena
avatar
Jaroslava
Vážené dámy, slečny, měla jsem možnost tento přípravek vyzkoušet a byla jsem s ním celkem spokojená. Není to žádný zázrak, ale úlevu jsem zaznamenala již po několika dnech. Řekla bych, že je srovnatelný s jinými produkty.
klad ++++
klad nic
avatar
Pavla
V době testování jsem netrpěla shodou náhod takovými problémy jako jindy. Přesto jsem globule Silver využívala, abych intimní partie zaléčila a musím je pochválit. Snadná aplikace, žádné nežádoucí účinky při používání a efekt ve vymizení problému a kompletního zaléčení. Mám teď už 14 dní absolutní pokoj a doufám, že tomu tak bude na dále. Globule si plánuji koupit.
klad efekt
klad funguji
klad nic
avatar
Hana
Pár let se věnuji závodnímu plavání, ke kterému patří tréninky v bazénu 6 dní v týdnu, což není pro poševní mikroflóru zrovna vhodné. Díky tomu často trpím na mykózy, které se takřka každý měsíc po menstruaci vrací zpět. Sic dbám na stravu bez cukru, abych kvasinky neživila a užívám probiotika, stále jsem s kvasinkami měla problém. Rozhodla jsem se vyzkoušet Gynella Silver a po prvním balení jsem si objednala další. Při prvních příznacích jsem hned večer zavedla první kapsli a pokračovala 7 dní, poté 1 kapsli týdně. Příznaky mykózy se vytratily do třetího dne a při další menstruaci se žádná mykóza neobjevila. U rozběhnutých infekcí účinnost nemůžu posoudit. Při divočejším milováním se občas "zraním" a všimla jsem si, že při užívání Gynelly se poranění sliznice mnohem rychleji hojí a prakticky o něm na druhý den nevím. Jelikož se má kapsle zavést co nejhlouběji, uvítala bych v balení aplikátor pro snadnější zavedení, protože, když není kapsle dostatečně hluboko, nerozpustí se úplně.
klad praktické balení
klad složení přípravku
klad cena
klad chybí aplikátor
příloha
avatar
Petra
Tobolky Gynella mě mile překvapily. Působí na široké spektrum problémů - léčí bakteriální, plísňové a virové infekce, ale i pooperační a poporodní poranění. Já použila na nepříjemné svědění, po dvou dnech bylo po problému. Aplikace tobolky je snadná a bezbolestná. Určitě bude tento výrobek součástí mé lékárničky. Díky balení po 10 ks lze vzít v pohodě i na cesty.
klad snadná aplikace
klad složení tobolky
klad lze použít na několik typů problémů
klad dostatečný počet tobolek v balení
klad balení (vhodné i na cesty)
klad nic
avatar
Kamila
Tyto kapsle Gynella Silver, mají unikátní složení s patentovanou sloučeninou iontů stříbra a oxidu titaničitého. Dále s Aloí Vera a Kyselinou hyaluronovou. Vzhledem k tomu že trpím záněty již delší dobu byla jsem zvědavá jak tyto tablety budou fungovat a zlepšení jsem začala opravdu pozorovat velmi brzo cca po 3 - 4 dnech. Gelové kapsle lze zavádět i bez aplikátoru a také se snadno rozpouští a nešpiní ani prádlo. Balení by mohlo obsahovat větší množství tablet, vzhledem k tomu, že je výrobcem doporučeno využít minimálně 7 dávek. Jinak mohu doporučit ostatním ženám, je to výrobek, který opravdu pomáhá.
klad snadná aplikace
klad řeší široké spektrum potíží
klad praktické balení
klad zabírá velmi rychle
klad složení výrobku
klad vyšší cena
příloha
avatar
Adéla
Už před testováním výrobku jsem zvažovala jeho koupi, kvůli kladným recenzím. S produktem jsem byla spokojenámPo použití mi problémy zmizely, za což jsem velice ráda. Určitě produkt doporučuji a budu ho i nadale kupovat.
klad Balení
klad Čípky
klad Po použití nemám problémy
klad Nic
avatar
Jaroslava
Vážené dámy, paní, slečny, tento produkt jsem vyzkoušela již dvakrát a všem jej mohu doporučit. Chce to ale opravdu dovybrat celé, přečíst si návod vždy, to platí u léků i doplňků stravy. Já jsem zaznamenala výrazné zlepšení již po 3 dnech !
klad +++++
klad nic
avatar
Jaroslava
GYNELLA® Silver Caps jsem testovala ráda, jelikož často trpím gynekologickými problémy. Mohu říct, že jsou to jedny z nejlepších které jsem zkoušela. Opravdu zabírají a neměla jsem žádné vedlejší účinky.
klad Baleni
klad Super účinnost
klad Fungují
klad Nic
avatar
Daniela
Tabletky gynella silver jsem měla čest vyzkoušet a musím jen chválit. Pomáhají opravdu rychle. Myslím že by každá žena co má problémy měla zkusit pokud už si neví rady toto zajisté zabere. Takže doporučuji
klad Vse
klad Nic
avatar
Natálie
Produkt určitě doporučuji, dost dlouho jsem měla problémy a nic mi nezabíralo či pomohlo jen na určitou dobu a pak se to znovu vrátilo, a to jsme toho vyzkoušela opravdu hodně. Díky tomuto produktu už mám klid, opravdu funguje a žádné obtíže se již nevrátily. Úleva nastala téměř okamžitě. Produkt se snadno aplikuje, má praktické balení. Jsem spokojena.
klad funguje
klad snadná aplikace
klad vyšší cena
avatar
Pavlína
Kapsle se jednoduše aplikuje, což jsem velmi ocenila. Při potížích jsem použila a cítila jsem se pak lépe, rychle účinkuje. Cena je sice vyšší, ale zase je to velmi kvalitní a fakt to funguje. Mohu jen doporučit.
klad rychlá aplikace
klad vyšší cena
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel