Zapojte se do testování balíčku enzymatické kosmetiky Vermione, která působí blahodárně v širokém spektru kožních problémů

image
Testování ještě nezačalo
kolik se toho testuje
10
přihlašování
od
15. 4.
07:00
konec testování
17. 5. 2020

Koho hledáme

Hledáme 10 testerek, které mají jakkoliv poškozenou nebo problematickou pleť či pokožku a otestují balíček BIO kosmetiky Vermione. Po otestování se s námi testerka podělí o své recenze na oba produkty, které bude sdílet na tomto webu. 


Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře nám napište, jaké problémy s pokožkou či pletí vás trápí nejvíce. 

Ze všech přihlašovacích komentářů vybereme 10 nejvhodnějších testerek, kterým bude balíček zaslán zdarma domů na adresu. 


Otestujte balíček unikátní české kosmetiky Vermione s bioaktivními ENZYMY a výtažky z kalifornských žížal. Díky tomu krémy Vermione působit blahodárně v širokém spektru kožních problémů. Tyto krémy jsou v BIO kvalitě/bez parabenů a jediné na světě, které obsahují soubor stabilizovaných tělních enzymů v bílkovinovém prostředí – mají patentové chránění.

Enzymy nahrazují léčbu kortikoidy, antibiotiky a urychlují hojení kožní tkáně, tudíž jsou krémy vhodné na: pigmentové skvrny, vrásky, lupénku, ekzémy, strie, celulitidu, jizvy, opary, akné, mykózy, kvasinková onemocnění, bércové vředy, otevřené rány a hemoroidy.

Vermione Gel

Antiseptický a vysušující gel s bioaktivními enzymy.

 • Určen pro zlepšení stavu pokožky při výskytu oparů a akné.
 • Aplikace na akné: Lokálně, či na celý obličej. Vermione Gel má sklon k vysušování, z tohoto důvodu je důležité následně pleť ošetřit krémem Vermione ALFA, či krémem Vermione BETA dle typu pleti.
 • Při výskytu oparu v jakémkoliv stádiu se osvědčuje nanášení Vermione Gelu několikrát denně.
 • Upozornění: Po aplikaci je možné zhoršení stavu cca po dobu jednoho dne. Aktivuje se enzymatický proces, který je způsoben působením z nejspodnější vrstvy kožní tkáně na povrch pokožky.
 • Gel je vhodný na mokvající zranění, které je nutné gelem vysušovat, například popáleniny.
 • Zklidňuje pleť a pokožku po holení.
 • Gel je gynekology doporučován na vnější pohlavní orgány při výskytu kvasinkových onemocnění, vaginálních oparů a mykóz. Aplikuje se na poševní vchod, či při větších zánětech zavedením pomocí tamponu přímo na sliznici.
 • Složením je podpořen zklidňující a antiseptický účinek, v závislosti na hydrataci pokožky doprovázeným chladivým pocitem. Nedochází však k promašťování pokožky ani k jejímu převlhčení. Naopak je účinkem enzymů zabráněno tvorbě puchýřků či otoků. Přítomnost lysoxinu a ostatních aktivních látek zajišťuje účinné potlačení projevů herpesu a akné.

Více informacío produktu se dozvíte TADY.


Vermione Alfa

Hydratační, regenerační a ochranný krém s bioaktivními ENZYMY. 

 • Hydratační, regenerační a ochranný krém Vermione ALFA s Enzymy.
 • Přírodní krém na kožní problémy s dlouhotrvajícím účinkem pečuje o suchou pleť, zabraňuje tvorbě vrásek a redukuje již vzniklé.
 • Obsah účinné látky (15%) působí příznivě na potlačení příznaků stárnutí pleti a při redukci vrásek.
 • Působením hluboko do tkáně zlepšuje prokrvení pokožky a urychluje regeneraci povrchových tkáňových onemocnění – červené žilky, rosacea (růžovka) a kuperóza.
 • Koriguje pigmentové skvrny, následky po UV záření (soláriu), ozařování laserem a chemoterapii.
 • Dobře působí na nehtové mykózy a kožní plísně.


Více informací o produktu se dozvíte TADY.V tuto chvíli krémy Vermione jsou dostupné ve vybraných kosmetických salonech, dermatologických centrech, kožních ordinacích, na gynekologiích a také v podolské porodnici.  Po dobu 7 let, kdy byly uvedeny na obchodní trh, sklízejí opravdový úspěch u všech typů kožních onemocnění, či po operačních zákrocích. Přesvědčit se tak můžete v recenzích a také fotogalerii na webu https://vermione.cz/cs/fotogalerie/.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně aplikace se můžete obrátit přímo na výrobce na obchod@vermione.cz