Jak byli naši testeři spokojení s produkty na úklid od Viledy? Podívejte se na recenze 

image
otestováno
Počet recenzí
95
jak jste hodnotili
5
70x
4
22x
3
3x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 31. 10. 2019
do 30. 11. 2019

Co budete testovat? 


Actifibre mikrohadřík

  • Hadřík z mikrovláken s použitou technologií aktivní absorpce. Dokonale saje, zanechává povrch jemný na dotek. 
  • Jednoduše se ždíme, velmi rychle schne. Nepoškrábe, nezanechává šmouhy/chlupy.
  • Materiál hadříku nevyžaduje použití chemických prostředků.
  • Snadno se udržuje – je možné jej opakovaně prát i v pračce.
  • Rozměr hadříku je 29 × 29 cm.


PUR houbička

  • Revoluční typ houbičky s ergonomickým tvarem.
  • PUR aktivní povrch odstraní zaschlou špínu bez poškrábání povrchu.
  • Ideální pro drahé nádobí, jemné povrchy (teflon) a sklokeramické desky.
  • Balení: 2 ks.
  • Rozměr houbičky je 7 × 2,5 × 11 cm.

              PUR Houbička                         hadřík

Hodnocení
95
avatar
Monika
Houbička Pur active dokonale vyčistí a nepoškrábe nádobí dobře se s ní pracuje, je i po opraní v pračce dále použitelná, jedná se o kvalitní materiál.
klad nepoškrabe nadobí
klad pratelná
klad nic
avatar
Monika
Microhadřík Actifibre krásně vše vyleští, neděla šmouhy na vodní baterii, tak je po utření krasne leskla, je z kvalitního a příjemného materiálu, se kterým se dobře uklízí
klad neděla šmouhy
klad příjemný materiál
klad nic
avatar
Zuzana
Actifibre Mikrohadříkem jsem nadšená. Nepouští "chlupy", setře pěkně prach. Využila jsem po umytí oken na doleštění. Neměl by chybět žádné hospodyňce v domácnosti.
klad Nezanechává šmouhy
klad nemám výtky
avatar
Zuzana
PUR Houbička výborně saje, možnost výběru na jemné mytí, či drsnou plochou na přischlé zbytky jídla. Vhodná na jemné i drsné povrchy. Doporučuji ke koupi!
klad Výborně saje
klad Pěkně odsrtaní přischlé zbytky jídla
klad nemám výtky
avatar
Květoslava
Na pánve, které se nesmí poskrabat úplně prvotřídní houbicka.hrubsi stranu používám i na zaschlá místa.mela jsem radost,ze do nového domecku jsem dostala takové vychytávky.
klad Velice
klad Nemám námitek
avatar
Květoslava
Nejdříve se chci omluvit za pozdní jelikož jsme ve fázi stěhování do nového domečku.mikrohadřík se mi náramně hodí pro novou kuchyn.jelikoz mám kuchyňskou linku v lesku a nové spotřebiče.
klad Velice
klad Nemám zápory
avatar
Veronika
Houbička jednoduše odstranila špínu z teflonové pánve aniž by jí poškodila. Nemusela jsem jí ani výrazně drhnout. Stejně tak jsem s ní vyčistila i sklokeramickou desku, kterou také nepoškrábala. Dobře se drží v ruce, ideální velikost.
klad nepoškozuje citlivé povrchy
klad dobrý tvar
klad velikost akorát
klad vysoká savost
klad nedostatečně pění
avatar
Veronika
Hadřík po použití velmi rychle uschnul a dobře se ždímal. Díky materiálu nikde nezanechával chlupy. Jednou jsem stihla i vyprat a nepoškodilo ho to vůbec.
klad rychlé schnutí
klad nezanechává chlupy
klad dobrá savost
klad dobře se ždímá
klad lze vyprat v pračce
klad velikost
avatar
Daniela
Houbička od Viledy je bezva. Líbí se mi především to, že nepoškrábe povrch mých drahých pánví, na kterých ráda vařím. Když se mi podaří něco připálit, touto houbičkou daný kus nádobí umyji a to snadno. Je fajn, když můžete mít super pomocníka v kuchyni.
klad vše
klad nic
avatar
Dana
Jemná,příjemná a přitom krásně vyčistí povrch bez škrábanců.Používám na nerez nádobí,na indukční desku a vše krásně vyčištěné bez použití velké síly a množství odmašťovače a tekutého písku.Jsem opravdu spokojena
klad jednoduchost úklidu
klad nic nenacházím
avatar
Dana
Na trhu je velký výběr hadříků z mikrovlákna,ale je potřeba si dávat pozor na kvalitu.Tento testovaný byl skvělý-žádné šmouhy,rychlý úklid bez odmašťovače.Zakoupila jsem další a používám v kuchyni,koupelně,na toaletě a při běžném úklidu.Myslím,že se tento hadřík povedl.Mám s ním velmi dobré zkušenosti.Jednoduchý a funkční
klad jednoduchost úklidu
klad rychlost
klad funkčnost
klad nemám výhrady
avatar
Jana
Mikrohadrik me mile prekvapil.Perfektni pomocnik na myti oken,krasne vylesti,absorbuje veskerou vodu. Urcite doporucuju a sama si hned jeste jeden poridim.
klad Absorbcni vlastnosti
klad Nic jsem nenalezla.
avatar
Daniela
Skvělý hadřík, dobře vše s ním myje jak nádobí tak se utírá prach a jiné... nečistoty se na něj nalepí...je to bomba...co víc dodat je to prostě skvělý pomocník
klad Vse
klad Nic
avatar
Michaela
Houbička od Viledy splnila moje očekávání na jedničku. Povrchy opravdu nepoškrábe a vyčistí je. Zkoušela jsem ji na keramickou pánev a dopadlo to skvěle. Konečně něco, co ji nepoškrábe.
klad užitečný pomocník v kuchyni
klad univerzální
klad nic
avatar
Michaela
S mikrohadříkem Actifibre jsem byla spokojená. Opravdu zvládl vyčistit plochu bez použití nějakého dalšího přípravku. Po rozbalení mě překvapilo, jak je tvrdý a neohebný. Ale když jsem ho namočila, už byl jako klasický hadřík.
klad dobře saje
klad nepouští chlupy
klad nic
avatar
Monika
Houbička je úžasný pomocník v kuchyni - nádobí myju ručně a tak otestována opravdu dokonale. Po začátku "drsnější" část tužší (tak jako každá houbička), po více užitích již měkčí. Skvěle si poradila i se sporákem - elektrické plotýnky a okolo i lesklým povrchem linky - nic nepoškrábané. Nádobí zvládla skvěle - nerezové hrnce, nepřilnavé povrchy (pánev, zapékací mísu remosky...). Co musím pochválit - když umyju pekáč od např buchty, mám klasickou houbičku na mytí k vyhození díky zbytkům na drsné části - houbička Vileda nikoliv - krásně se vypláchne, nic v ní nezůstane a můžete dál pokračovat. Jedinou výtkou bylo sklo - skleničky jsem musela přemývat vícekrát, ale hladký porcelán byl bez problémů. Za mě můžu houbičku doporučit všemi deseti, cenově dražší, ale do teamu s levnější houbičkou má své místo u mě v kuchyni!
klad Na více povrchů
klad Nepoškrábe
klad Trvanlivost
klad Nezanáší se
klad Univerzální použití
klad Vhodná pro teflon
klad Dobře čistí
klad Cena trochu vyšší
příloha
avatar
Monika
Super pomocník do domácnosti, který zvládne vše od oken po koupelnu a to bez čistících prostředků a bez leštění! Úžasný i na dětské hračky - nemusí se odmývat od čistidel, zvládne i kuchyň - zkrátka neskutečně universální hadřík. Praný zatím 4x a drží a myslím, že vydrží hodně praní. Cenově velmi přijatelný, jedinou výtkou, že není více barev - přeci jen si rozděluji hadříky podle místností - wc, koupelna, kuchyň a ostatní povrchy - takhle jsem prala mezi jednotlivými "sekcemi" ;-) Hadřík mi vysloveně vyrazil dech hlavně na oknech - žaluzie zvládl na jedničku hlavně nic není zbytečně mokré a celkově okna - rámy i skla - super! V naší domácnosti si jasně našel své místo a budu doporučovat dále! Jo a ještě by se mi líbil ve větší velikosti na podlahu ;-).
klad Čištění bez leštění
klad Trvanlivost
klad Uklid bez saponatu
klad Odpadá nutnost odmývání
klad Univerzální
klad Nezanechává šmouhy
klad Savost
klad Nezatrhává se o suchou kůži
klad Nezapáchá
klad Pouze jedna barva
klad Pouze jedna velikost
příloha
avatar
Adéla
Hadřík je po namočení krásně měkký. Jako jeho velkou přednost hodnotím v nepotřebě užití dalsi čistících pripravku. Hadřík nezanechává šmouhy a nepouští chlupy.
klad Není potřeba užití čistících přípravků
klad Možnost prání v pračce
klad Nic
avatar
Adéla
Houbička PUR od Viledy padne pěkně do ruky. Dobře se s ní myjmyjí i zaschl nebo připálené nádobí. A přitom povrch nádobí nepoškrábe. Vhodná je taktéž na mytí sklokeramická desky.
klad Drsná strana houbičky vydrží déle oproti klasické houbičce = delší životnost houbičky
klad PUR houbičku bych si opět koupila
klad Zvlněný povrch drsné strany houbičky mi přijde zbytečný
avatar
Soňa
Houbička je příjemná do ruky, stále drží tvar. Hrubší část se při čištění nedrolí. Jediná malá nevýhoda je, že oproti obyčejným houbičkám méně absorbuje.
klad dlouho vydží
klad drsná část se nedrolí, nežmolkuje
klad málo saje
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel